Niedawno miał miejsce drugi finał konkursu „Galeria chwały” organizowanego przez naszą firmę. Celem konkursu było publikowanie na grupie na Facebooku swoich prac wykonanych z naszych włóczek.

autor: Monika Święcicka

Uczestnicy mieli za zadanie pokazać swoje umiejętności i kreatywność, tworząc różnego rodzaju projekty, takie jak swetry, koce, czapki czy chusty.

Finał konkursu był bardzo emocjonujący i cieszymy się, że mogliśmy podziwiać tak wiele pięknych i oryginalnych prac. Zwyciężczynią konkursu została Pani Monika Święcicka, która stworzyła piękny koc o nazwie „Kocyk świąteczny”, według wzoru „Christmas eve wishes” od madebyanita. Koc został wykonany z 4 jednokolorowych włóczek w kolorach: kość słoniowa, czerwony, trawa cytrynowa, mleczna kawa.

„Szydełkuję w każdej wolnej chwili od kilku lat, moje robótki występują przede wszystkim w charakterze prezentów dla rodziny i przyjaciół. Kocyk jest prezentem gwiazdkowym dla mojej cudnej siostrzenicy” – Monika

autor: Monika Święcicka

Jesteśmy bardzo dumni z wszystkich uczestników konkursu i dziękujemy za ich zaangażowanie. Cieszymy się na myśl o kolejnej edycji konkursu i nie możemy się już doczekać, aby zobaczyć, jakie niesamowite projekty pojawią się w przyszłości.

Dodaj komentarz