Serdecznie witamy wszystkich na otwarciu naszego bloga o Amorkach i arcydziełach naszych Klientek. Co jakiś czas będziemy publikować posty, dzięki którym poznacie wspaniałe osoby tworzące jedyne w swoim rodzaju dzieła oraz nasze produkty. Zapraszamy do lektury odcinka numer 1 🙂

autor:Joanna Pawlak (Heklove Aśku)

Jedna z naszych klientek i zarówno projektantka chust, pani Joanna Pawlak, stworzyła elegancki i bogaty wzór „Joanna”. Wzór ten to połączenie prostych i eleganckich wachlarzy, puff i reliefów, które tworzą hipnotyzujący efekt.

Wzór „Joanna” jest nietrudny w wykonaniu, a jednocześnie bardzo elegancki i wyjątkowy. Jego prostota sprawia, że jest to idealny projekt dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z robótkami ręcznymi. Jego subtelność zaś pozwala na stworzenie pięknego i eleganckiego dodatku do każdej stylizacji.

Prezentowana chusta powstała z amorka 1500m, a uzyskane wymiary to ok. 200 x 80 cm.

Pani Joanna wybrała właśnie Nas jako sklep, który miał tę przyjemność nakręcenia motka specjalnie dla tego wzoru.

Wybór padł na 3-nitkową włóczkę bawełna-akryl, która jest idealna do takiej pracy ze względu na swoje właściwości. Bawełna jest naturalnym materiałem, który jest przewiewny i chłodny w dotyku, co sprawia, że jest to idealna włóczka na lato. Akryl natomiast jest syntetycznym materiałem, który jest odporny na zmechacenie i łatwy w pielęgnacji, co sprawia, że jest to idealna włóczka na każdą porę roku.

Joanna mogła także swobodnie wybrać swoje ulubione kolory, dzięki czemu chusta jest jeszcze bardziej indywidualna. W efekcie powstał Amorek o numerze OMB82, którego kolory pięknie komponują się z delikatnym wzorem.

Dodaj komentarz