Motki kolorowe - AMORKI MULTI

Włóczki ombre wielokolorowe. Motek może składać się z materiałów takich jak bawełna – akryl, merino – akryl, bambus – bawełna oraz czysty akryl. Nasze Amorki doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju projektach i pozwolą na stworzenie niepowtarzalnych i wyjątkowych wzorów.

Podczas tworzenia rękodzieła wykorzystane materiały mają bardzo duży wpływ nie tylko na finalny wygląd projektu, ale przede wszystkim na komfort i efektywność pracy. Dlatego w naszym sklepie WolleAmore oferujemy kolorowe motki ombre, które powstają z wysokiej jakości przędzy i składają się z kilku nici. Ze względu na precyzyjne wykonanie nie rozwarstwiają się podczas dziergania, dzięki czemu sprawdzą się zarówno u osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Ponadto Amorki będą idealnym wyborem do wielu różnych projektów i pozwolą na stworzenie niepowtarzalnych, wyjątkowych wzorów. Poznaj ich wszystkie zalety i zdecyduj, czy będą opłacalną inwestycją.

Czytaj więcej

Kolorowe motki, które powstają z wysokiej jakości materiałów

Przemyślany dobór kolorów podczas tworzenia poszczególnych projektów ma duży wpływ na ich finalny wygląd. Ponadto zmiany odcieni sznurków niekiedy bywają kłopotliwe i przedłużają pracę. Dlatego w ofercie naszego sklepu WolleAmore pojawiły się kolorowe motki ombre, które pozwalają na łatwe wykonanie płynnych przejść między najmodniejszymi odcieniami. Składają się one z takich materiałów jak:

  • Amorki Bawollki – bawełna i akryl
  • Amorki Bambollki – bambus i bawełna
  • Amorki Akrollki – akryl
  • Amorki Mekrollki – merino i akryl.

Oprócz tego oferujemy kolorowe motki Cap Fun, które składają się z 6 nici i świetnie sprawdzą się podczas tworzenia czapek, szalików czy rękawiczek, oraz 9-nitkowe „melanże” kolorystyczne. W naszym sklepie znajdują się również produkty pochodzące od zaufanych producentów, takich jak YarnArt, które występują w pięknych kolorach i nadają się do wielu projektów.

Najmodniejsze kolory motków, które pięknie prezentują się w projektach

Tworząc nasze kolorowe motki, zadbaliśmy o użycie wysokiej jakości materiałów i wybarwionej przędzy, zgodnej z certyfikatami OEKO-TEX 100, które zapewniają żywe, intensywne odcienie. Dzięki temu wykonywane elementy garderoby czy tekstylia domowe prezentują się stylowo i elegancko, a kolory mimo upływu lat nie płowieją. Co więcej, nasze sznurki ombre występują w najmodniejszych odcieniach, które można łatwo dopasować do różnych sezonów – dlatego oferujemy między innymi kolekcje bożonarodzeniowe oraz letnie.