Motki akrylowo-bawełniane - AMORKI BAWOLLKI

Propozycje kolorystyczne motków ombre z niemieckiej przędzy Bawełna / Akryl 50-50%. Włóczka może być wykonana z 3 lub 4 nitek. Nasze motki Bawollki pozwolą na stworzenie niepowtarzalnych projektów z wykorzystaniem połączenia miękkiej bawełny i trwałego akrylu. Skomponuj własny motek z dostępnych kolorów.

Wysokiej jakości przędza ułatwia wykonywanie ręcznych robótek, a także zapewnia ich lepszy, estetyczny wygląd. Dlatego w naszym sklepie WolleAmore oferujemy klientom starannie wykonane motki akrylowo-bawełniane, które powstają z wytrzymałych nici i wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem. Ponadto występują w wielu modnych kolorach, które świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku odzieży, jak i domowych dekoracji czy tekstyliów. Czym jeszcze charakteryzują się nasze produkty i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Czytaj więcej

Trwałe motki akrylowo-bawełniane, które są miękkie i przyjemne w dotyku

Podczas planowania poszczególnych projektów niezwykle ważny okazuje się dobór odpowiedniej przędzy – zarówno w kwestii kolorów, jak i materiałów, z których została ona wykonana. Dlatego z myślą o różnych elementach odzieży i tekstyliów domowych oferujemy motki akrylowo-bawełniane z niemieckich sznurków w proporcji 50-50%. Zwykle składają się one z 3 lub 4 nitek. To sprawia, że rękodzieło tworzone z ich wykorzystaniem wyróżnia się wyjątkową miękkością i jednocześnie jest trwałe.

W przypadku motków akrylowo-bawełnianych dodatek akrylu sprawia, że przędza zyskuje większą wytrzymałość. Dzięki temu jest bardziej odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy na codzienne ślady zużycia, co pozwala na tworzenie projektów, które przetrwają w nienaruszonym stanie długie lata. Ponadto sznurki nie rozwarstwiają się podczas pracy. Z tego powodu polecamy nasze materiały zarówno osobom zaawansowanym, jak i początkującym, które dopiero uczą się prawidłowej techniki.

Wyjątkowe motki akrylowo-bawełniane, które cechują się pięknymi kolorami

Tym, co wyróżnia nasze motki akrylowo-bawełniane, są ich wyjątkowe kolory ombre, które płynnie przechodzą między poszczególnymi odcieniami. W rezultacie wykonywane projekty są niezwykle estetyczne i dopracowane. Warto wspomnieć, że oferujemy duży wybór najmodniejszych kolorów, ale jednocześnie zapewniamy klientom możliwość tworzenia własnych kompozycji. Dzięki temu mogą oni łatwo dobrać idealny, niepowtarzalny odcień do swojego projektu i wykonać wymarzoną pracę.

Wyświetlanie 1–16 z 169 wyników