Motki bambusowo-bawełniane - AMORKI BAMBOLLKI

Propozycje kolorystyczne motków ombre wykonanych z połączenia naturalnej i miękkiej bambusowej przędzy z trwałą i odporną na zużycie bawełną. Motki „Bambollki” złożone są z 4 nieskręconych nici. Włóczka z przędzy bawełna / bambus to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie połączenie naturalnych i trwałych materiałów w swoich projektach. Skomponuj własny motek z dostępnych kolorów.

Planując wykonanie nowych projektów rękodzielniczych, warto zdecydować się na wysokiej jakości przędzę, która ułatwi pracę, zapewni estetyczne sploty i nie będzie się rozwarstwiała. Z tego powodu w ofercie naszego sklepu WolleAmore występują starannie wykonane motki bambusowo-bawełniane w pięknych żywych kolorach. Proponujemy wyjątkowe odcienie ombre z płynnymi przejściami barw. Warto dowiedzieć się, czym jeszcze wyróżniają się nasze produkty i zdecydować, czy będą odpowiednim wyborem.

Czytaj więcej

Wyjątkowe motki bambusowo-bawełniane, które łączą w sobie trwałość i elegancki wygląd

Ręcznie tworzone projekty powinny wyróżniać się wytrzymałością, dzięki której będą się świetnie prezentować mimo upływu lat i częstej eksploatacji. Okazuje się to szczególnie ważne w przypadku ubrań, które są wyjątkowo narażone na uszkodzenia. Dlatego nasze motki powstały z połączenia naturalnej, miękkiej bambusowej przędzy i odpornych na zużycie bawełnianych sznurków. Warto wspomnieć, że składają się one z 4 nieskręconych nici, z którymi bardzo dobrze się pracuje. Te produkty, ze względu na małą grubość sznurka oraz nieskręcone ze sobą nici, polecamy do użytku przez osoby zaawansowane.

Proponowane przez nas motki bambusowo-bawełniane to idealny wybór dla klientów, którzy cenią sobie połączenie naturalnych i wytrzymałych materiałów w projektach. Nasze produkty występują w żywych kolorach ombre, dzięki czemu łatwo wykonasz wielobarwny projekt z płynnymi przejściami odcieni i bez konieczności korzystania z dodatkowych nici. Co więcej, oferujemy motki bambusowo-bawełniane w wielu modnych wersjach kolorystycznych, co ułatwia wybór najlepszego modelu.

Motki bambusowo-bawełniane, które są łatwe w codziennej pielęgnacji

Oprócz pięknych kolorów i łatwej pracy z materiałem nasze przędze są łatwe w regularnej pielęgnacji. Stosując się do wskazówek w zakresie prania, suszenia oraz przechowywania, można mieć pewność, że sznurki mimo upływu lat wciąż będą wyróżniały się nienagannym wyglądem i żywymi odcieniami. Dlatego proponowane przez nas produkty będą idealnym wyborem do tworzenia niepowtarzalnych i wyjątkowych ubrań.

Wyświetlanie 1–16 z 31 wyników